Professionals

Bij Rijssenbeek Advocaten werken momenteel 21 enthousiaste en toegewijde advocaten en juristen.

Advocaten

Hubert Braakhuis Advocaat

Hubert Braakhuis

Appartementsrecht, verenigingsrecht, bouwrecht, energierecht en huurrecht

E: h.braakhuis@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Esther van Riet Advocaat

Esther van Riet

Appartementsrecht, verenigingsrecht en koop/verkoop (non conformiteit)

E: e.vanriet@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Mark van der Lubbe advocaat

Mark van der Lubbe

Appartementsrecht en bouwrecht

E: m.vanderlubbe@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marnix Nijenhof Advocaat

Marnix Nijenhof

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.nijenhof@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Michel Elbers.jpg

Michel Elbers

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.elbers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Roy Besselink.jpg

Roy Besselink

Appartementsrecht, verenigingsrecht en koop/verkoop (non-conformiteit)

E: r.besselink@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Anna Vermeulen advocaat

Anne Vermeulen-Jonkers

Appartementsrecht en bouwrecht

E: a.vermeulen@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Tom Gilsing advocaat

Tom Gilsing

Appartementsrecht, energierecht en goederenrecht

E: t.gilsing@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Ali El Fathi.jpg

Ali El Fathi

Appartementsrecht

E: a.elfathi@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marianne Schippers Advocaat

Marianne Schippers-van de Weerdhof

Appartementsrecht en bouwrecht

E: m.schippers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Paul Bekkers Advocaat

Paul Bekkers

Appartementsrecht, energierecht en bouwrecht

E: p.bekkers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Silvana Visser Advocaat

Silvana Visser

Appartementsrecht en huurrecht

E: s.visser@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Bram Mol Advocaat

Bram Mol

Appartementsrecht en energierecht

E: b.mol@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Adviseur

Norbert Rijssenbeek Advocaat

Norbert Rijssenbeek

Appartementsrecht, verenigingsrecht en goederenrecht

E: n.rijssenbeek@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Notarieel jurist

Lara Hesseling Notarieel Jurist

Lara Hesseling

Appartementsrecht en goederenrecht

E: l.hesseling@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Paralegals

Laurine van Gemert Paralegals

Laurine van Gemert

Appartementsrecht en huurrecht

E: l.vangemert@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Arzu Ilbay-Korkmaz Paralegals

Arzu Ilbay-Korkmaz

Appartementsrecht

E: a.ilbay@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Radboud Peutz Paralegals

Radboud Peutz

Appartementsrecht en bouwrecht

E: r.peutz@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marloes Meijerink Paralegals

Marloes Meijerink

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.meijerink@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Sanne Siebes Paralegals

Sanne Siebes

Appartementsrecht en erfrecht

E: s.siebes@rijssenbeek.nl
T: 026 - 4434249

Jarl van Sonsbeek Paralegals

Jarl van Sonsbeek

Appartementsrecht en bouwrecht

E: j.vansonsbeek@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Fleur Messink

Appartementsrecht

E: f.messink@rijssenbeek.nl
T: 026 - 4434249

Incassomedewerkers

B. Klein Bleumink

Incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 352 97 90

M. van Baal

Incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 352 97 90

G. Stokman

Incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 352 97 90

C. Renting

Incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 3529790

J.T. Brouwer

Ondersteuning incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 352 97 90

T. Postma

Ondersteuning incasso

E: incasso@rijssenbeek.nl
T: 026 - 352 97 90

Ondersteuning

Esther Boot

Financiële administratie

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Martina van Santen

Office manager

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Lydia Tijssen

Secretariaat

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Mérie Spijker

Secretariaat

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Jolanda Meerveld

Secretariaat

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Berit ter Horst

Secretariaat

E: info@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Juridische abonnementen

Met onze abonnementen bieden wij continue juridische ondersteuning, bijstand en actuele informatie op het gebied van appartementsrecht.

Juridische abonnementen

Rijssenbeek Advocaten - Velperweg 35-1 - 6824 BE Arnhem - E info@rijssenbeek.nl - T 026 - 443 42 49

© Copyright 2015 - Rijssenbeek Advocaten

Gerealiseerd door Nicetoclick.com