Appartementsrecht

Bemiddeling in de voorfase van een geschil voorkomt onnodig hoge kosten

De keuze voor een goede juridisch adviseur op het gebied van het appartementsrecht kan voor leden van VvE’s een lastige klus zijn. Het aanbod, ‘de kleine lettertjes’ en de werkwijze zijn belangrijk, en ook de kosten kunnen een bepalende factor zijn. Zeker bij rechtsbijstand. Rijssenbeek Advocaten is voor VvE’s de beste keuze voor juridische ondersteuning en is aanbieder van een aantrekkelijk abonnement.

Al onze advocaten en juristen zijn experts in appartementsrecht.

Als enige advocatenkantoor in Nederland hebben wij ons volledig gericht op het appartementsrecht. Landelijk worden wij dan ook gezien als belangrijke vraagbaak voor rechtsbijstand op dit specifieke rechtsgebied. Dat maakt ons uniek. Naast gerichte adviezen en bijstand tegen een vaste prijs of op uurtariefbasis kunt u bij ons ook terecht voor een juridisch abonnement, dat continue juridische ondersteuning, rechtsbijstand en actuele informatie over appartementsrecht omvat.

Wij adviseren momenteel ruim 3.700 VvE’s en zo’n 400 professionele VvE beheerkantoren, maar ook woningbouwcorporaties, notarissen, belangenorganisaties en publieke adviesorganen. Klik hier voor een overzicht van onze referenties.

Professionals

Hubert Braakhuis Advocaat

Hubert Braakhuis

Appartementsrecht, verenigingsrecht, bouwrecht, energierecht en huurrecht

E: h.braakhuis@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Esther van Riet Advocaat

Esther van Riet

Appartementsrecht, verenigingsrecht en koop/verkoop (non conformiteit)

E: e.vanriet@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Mark van der Lubbe advocaat

Mark van der Lubbe

Appartementsrecht en bouwrecht

E: m.vanderlubbe@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marnix Nijenhof Advocaat

Marnix Nijenhof

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.nijenhof@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Norbert Rijssenbeek Advocaat

Norbert Rijssenbeek

Appartementsrecht, verenigingsrecht en goederenrecht

E: n.rijssenbeek@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Michel Elbers.jpg

Michel Elbers

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.elbers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Roy Besselink.jpg

Roy Besselink

Appartementsrecht, verenigingsrecht en koop/verkoop (non-conformiteit)

E: r.besselink@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Tom Gilsing advocaat

Tom Gilsing

Appartementsrecht, energierecht en goederenrecht

E: t.gilsing@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Anna Vermeulen advocaat

Anne Vermeulen-Jonkers

Appartementsrecht en bouwrecht

E: a.vermeulen@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Ali El Fathi.jpg

Ali El Fathi

Appartementsrecht

E: a.elfathi@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marianne Schippers Advocaat

Marianne Schippers-van de Weerdhof

Appartementsrecht en bouwrecht

E: m.schippers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Paul Bekkers Advocaat

Paul Bekkers

Appartementsrecht, energierecht en bouwrecht

E: p.bekkers@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Lara Hesseling Notarieel Jurist

Lara Hesseling

Appartementsrecht en goederenrecht

E: l.hesseling@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Laurine van Gemert Paralegals

Laurine van Gemert

Appartementsrecht en huurrecht

E: l.vangemert@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Arzu Ilbay-Korkmaz Paralegals

Arzu Ilbay-Korkmaz

Appartementsrecht

E: a.ilbay@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Marloes Meijerink Paralegals

Marloes Meijerink

Appartementsrecht en huurrecht

E: m.meijerink@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Radboud Peutz Paralegals

Radboud Peutz

Appartementsrecht en bouwrecht

E: r.peutz@rijssenbeek.nl
T: 026 - 443 42 49

Cursus Aanbod Appartementsrecht

Rijssenbeek Advocaten - Velperweg 35-1 - 6824 BE Arnhem - E info@rijssenbeek.nl - T 026 - 443 42 49

© Copyright 2015 - Rijssenbeek Advocaten

Gerealiseerd door Nicetoclick.com